Collection: Pantry

Pantry
145 products
  • mauripan dry yeast 500gm
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn Chips Cheese Smart Choice 1 KG
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wraps Farrahs
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flour Bakers 20 kg
    Regular price
    $28.95
    Sale price
    $28.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chips Heartland Potato Chips 150gm
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatoes chopped A10 2.5 kg Bella Vita
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cracker Plain Water
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs Cage Free Dozen
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crisps Proper Hand Cooked Cider Vinegar 140 gm
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn Chips Natural Smart Choice 1 KG
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • weston flour 5kg
    Regular price
    $12.95
    Sale price
    $12.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flour White 1 kg
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Caputo Flour Pasta 00 1 kg
    Regular price
    $5.48
    Sale price
    $5.48
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crisps Proper Hand Cooked Rosemary & Thyme 140 gm
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flour Wholemeal 1 kg
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Alpine Muesli 1 kg
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out